Gabinet Jurgielaniec - gastroskopia, kolonoskopia, chirurg | Współpracownicy
15338
page,page-id-15338,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Współpracownicy

wspolpracownicy1

dr Dariusz Jurgielaniec

specjalista chirurgii ogólnej, certyfikowany lekarz endoskopii zabiegowej

W 1993 r. ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie. Obecnie zastępca ordynatora w Oddziale Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Naczyniowej i Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie oraz specjalista chirurg prowadzący Oddział Chirurgii Jednego Dnia w Szpitalu MSWiA w Koszalinie.
Posiada uprawnienia do samodzielnego wykonywania procedur endoskopowych w zakresie górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego (gastroskopia, kolonoskopia) oraz Endoskopowej Cholangiopankreatografii Wstecznej (badania dróg żółciowych) – certyfikat Sekcji Chirurgii Endoskopowej Towarzystwa Chirurgów Polskich.
Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii i Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich.
Odbył szereg szkoleń w kraju i za granicą w zakresie chirurgii małoinwazyjnej (laparoskopowe operacje w zakresie przewodu pokarmowego, w tym operacje nowotworów jelita grubego) Dzięki uzyskanym umiejętnościom zabiegi z zakresu chirurgii małoinwazyjnej wprowadził w zakres zabiegów Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie.

dr Mirosława Kierkosz

specjalista chorób wewnętrznych i gastroenterologii

W 1995 roku ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku na Wydziale Lekarskim. Od 1995 roku pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie, przez 10 lat w Oddziale Wewnętrznym A, następnie w Oddziale Onkologii a obecnie w Samodzielnej Diagnostycznej Pracowni Endoskopowej i Poradni Gastrologicznej. W 2005 roku uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych a w 2011 roku specjalisty gastrologa. Należy do Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego oraz Towarzystwa Internistów Polskich.

wspolpracownicy2